הגעתי לטיפול אצל אלה כשאני מודאג ומוטרד, עקב כאבים ודקירות בגב וברגליים, ו״זרמים״ בכפות הרגליים, בעקבות בלט/פריצת דיסק.
תמיד הייתי בחור ששומר על כושר, אבל עכשיו היתה לי הרגשה שמאד בקלות הכושר שאני עושה יכול להיות קללה ולא ברכה. היה לי ברור שאני על צומת דרכים – או מומחה שינחה אותי איך לשמור על הגוף שלי, או צרות צרורות. קיבלתי המלצה חמה ביותר על אלה בתור ״בדיוק ההצלה שאתה מחפש״. זה בדיוק מה שקרה:

כבר בסוף הפגישה הראשונה היה ברור לי שאני בידיים טובות – אלה הצליחה גם להרגיע אותי, גם לתת לי תחושה שיש כיוון ויש מסלול, ושכל מה שאני צריך הוא להתמיד ולהקפיד כדי שהכל יהיה בסדר, וגם לתת לי דגשים על האופן בוא אני מתנועע ומבצע את התרגילים ברמת דיוק שהבהירה לי איך לעשות ומה לעשות. אנחנו עובדים מאז באופן סדיר, כשאלה מתאימה לי בכל פגישה מערך תרגילים עדכני לביצוע בבית. היום, כשנה מאז שהגעתי לפגישה הראשונה, הזרמים בכפות הרגליים הם זכרון רחוק ומעורפל, ושאר הכאבים, אם לא נעלמו לגמרי, מזכירים את קיומם לעתים נדירות, בעיקר אם הייתי ״ילד רע״.

מאחר והפציעה שלי היא כרונית, ברור לי שבכוונתי להמשיך ולתרגל באופן יומיומי, ולא לנוח על איזשהם זרי דפנה – אבל זה מתאים לי לגמרי, התרגילים שומרים אותי בכושר (הרגליים שלי מעולם לא היו כל כך חזקות כמו עכשיו), והם כיפיים (הכל יחסי בחיים) ומגוונים מספיק בשביל שאוכל להתמיד בלי לאבד חשק.
עד עכשיו בכל פעם שנתקלתי בבעיה היתה לאלה תשובה מועילה, וההרגשה שאני בידיים טובות – אין לה תחליף. לפחות אני לא מצאתי 🙂
אז כמו שאמרו לי הממליצים – בדיוק ההצלה שחיפשתי.

Back to top
Close Offcanvas Sidebar